Liečebný systém, vyvinutý a používaný MUDr. Evou Augustínovou je založený na princípoch holistického pohľadu na človeka. 

 

Systém pozostáva z precíznej aplikácie špeciálnych preparátov, v kombinácii s postupmi ázijských a afrických tradičných medicín.  Nedeliteľnou súčasťou ozdravného procesu je zmena stravovacích návykov.  Následkom komplexu faktorov dochádza k  detoxikácii organizmu, regenerácii buniek a tkanív celého tela.

  

MUDr. Augustínová sa venuje vo významnej miere pacientom s ochoreniami mozgu a centrálnej nervovej sústavy (detská mozgová obrna, parkinsonizmus a mnohé ďalšie neurologické ochorenia).  Pri liečbe týchto ochorení dosahuje nespočetné spektrum zlepšení počnúc drobnými zlepšeniami stavu pacienta až po doslova neuveriteľné  pokroky.

 

Okrem týchto ochorení dosahuje MUDr. Augustínová touto terapiou merateľné výsledky aj pri celom rade ďalších ochorení, vrátane psoriázy a iných, západnou medicínou  "nevyliečiteľných"  ochorení.  Taktiež sa neuveriteľne zlepší stav pacientov s genetickými poruchami.

 

Podrobnosti o tejto netradičnej liečbe, vrátane zdokumentovaných  výsledkov, sú k dispozícii na webstránke www.dr-eva-therapy.sk

 

Liečba prebieha ambulantne v Hurghade (Egypt), kde MUDr. Augustínová žije a pracuje.